פתיחת תיבת מייל עסקית

תיבת אימייל מקצועית

אם בעבר היינו משתמשים אך ורק במייל שלנו לצרכים אישיים והיינו מקימים חשבונות באתרי אחסון המיילים השונים כמו Gmail או וואלה לצורכי עבודה, בשנים האחרונות חל מהפך גדול בתחום כתובות האימליים. דוא”ל עסקי הפך לדרך התקשורת העיקרית בעבודה, שממלאת תפקיד משמעותי בבניית יחסים עם מנהלים בכירים, לקוחות, נותני חסות, ספקים ושותפים. בעת הקמת קמפיין דוא”ל, יש לקחת בחשבון פרטים רבים, כולל העדיפות – כתובת הדוא”ל העסקי ופורמט הדוא”ל העסקי.

תיבת אימייל עסקית: מהי כתובת דוא”ל לעסק?

כתובת דוא”ל עסקית היא דואר אלקטרוני אשר משמש במיוחד עבור הארגון שלנו. הוא כולל את שם החברה. אנו צריכים לזכור שכתובת המייל שלנו מהווה חלק מכרטיס הביקור שלנו של החברה הן בפני העובדים והן בפני החברות והלקוחות מולם אנו עובדים. כתובת המייל מייצגת את המותג שלנו. למעשה באמצעות כתובת זו אנו משייכים את עצמנו לחברה בה אנו עובדים. כתובת דוא”ל מתאימה יכולה לעזור לכם ליצור תדמית טובה עבור החברה. כיום, שליחת דוא”ל עסקי היא מנהג נרחב מאחר ואי אפשר לדמיין תהליך עסקי עולמי ללא דוא”ל עסקי שמאפשר לך ליצור קשר עם אנשים אחרים המתגוררים ברחבי העולם ונמצאים באזורי זמן שונים.

תיבת מייל עסקי : האם אצטרך סגנון מסויים?

כמובן העדיפות הכי טובה היא ליצור כתובת אימייל עיסקית אשר משדר רשמיות. אנו צריכים לזכור כי הסגנון הפורמלי מייצג את הפורמליות של החברה שהיום היא הכרחית במיוחד לעסקים בסדר גודל ממוצע ומעלה. לכן העצה הטובה ביותר היא לבנות את כתובת המייל העסקית בצורה תמציתית, מדויקת וישירה. מומלץ מאוד ליצור מייל אשר כתוב בשפה האנגלית, כך במידה ונצטרך לשלוח מיילים עסקיים לכתובות בינלאומיות, יהיה קל לתקשר בצד השני. כך אנו למעשה מתקשרים באופן גלובלי, שהאדם העומד בצד השני של העולם, יכול לפענח בצורה קלה את המייל שלנו ולהבין את הכתוב בו ולענות לנו בהתאם.

מייל עסקי : כיצד יש להתנהל בצורה נכונה בעת ניסוח מיילים?

ראשית. המייל יהיה חייב להיות מנוסח בסגנון קצר, ברור ומדויק מכיוון שאנשים מקבלים הרבה מיילים מדי יום ואין להם זמן בלתי מוגבל לקרוא את כל המיילים שלנו. ההמלצה הטובה ביותר היא לא לכתוב משפטים מורכבים ארוכים. לכן יש לוודא ששורת הנושא תהיה מובנת בקלות, במיוחד במקרה שהשפה שבה אתה משתמש אינה שפת אם שאנו שולחים לנמען. אם הדוא”ל שלך קריטי, השתמש במילה דחופה בתחילת שורת הנושא.

איך ניתן לפתוח מייל עסקי?

ראשית, אחת הדרכים להקים אימייל עסקי היא החינם לגמרי. במידה ויש לך אתר שבנוי על פלטפורמת WordPress, שיטה זו קלה וזמינה כמעט לכל מי שיש לו אתר אינטרנט עסקי או חנות אינטרנטית. בעת יצירת אתר לעסקים קטנים, יהיה עליך לרכוש דומיין ולהירשם לאחסון אתרים. רוב האנשים אינם מודעים לעובדה שחברות אחסון וורדפרס רבות מציעות תכונות דוא”ל עסקיות חינם כחלק מהחבילה שאתם יכולים לרכוש.

פתיחת מייל עסקי : האם אפשר להגדיר אותו בGmail?

אם עד כה השתמשתם בג’ימייל בכתובת המייל הפרטית שלכם ואתם רגילים לממשק העבודה, אתם לגמרי יכולים לעשות את זה גם בכתובת האיימיל החדשה שלכם. גוגל, אשר אחראית על פלטפורמת המיילים Gmail, אפשרה בשנים האחרונות באמצעות תהליך קצר להעביר את כתובת המייל העסקית שלכם לשרת שלה ובכך אתם יכולים ליהנות ממשק נוח. את כל הפעולות הרגילות אותם הייתם רגילים לבצע, תוכלו לעשות גם במקרה זה – לקבל מיילים, לשלוח מייל, לתזמן מיילים עתידיים, להוסיף אנשי קשר ואף לקבוע פגישות שונות, במידה וכבר יש לכם תיבת אימייל שנפתחה בחינם בגוגל, כדאי לקרוא על נושא ההשעיה.

התראה על השעיה של Google Workspace

גוגל פרסמה הודעה על מעבר ל Google Workspace, אנשים שפתחו תיבת אימייל ב G-suite בתקופה החינמית בעשור האחרון קיבלו התראה על מעבר למסלול בתשלום, ההודעה היתה על תקופת חסד של 30 יום לתשלום החשבונית של 1.8.2022  אם פספסתם את ההתראה למעבר לחשבון בתשלום בGoogle Workspace, ולא שילמתם המשמעות היא שגוגל השעו לכם את החשבון ואין לכם אפשרות לקבל מיילים חדשים לתיבת האימייל של החברה וכך גם כל החשבונות המקושרים אליה, הנתונים יאבדו לפי ההצהרה של גוגל.

מה משמעות ההשעיה?

  • ניתן לגשת לאימיילים, מסמכים  יומן גוגל הקיימים
  • יש לכם גישה למסמכים ששותפו איתכם
  • אימיילים חדשים והזמנות לאירועים חדשים ביומן חסומים לכל החשבונות תחת הדומיין
Google Workspace Account Haz Been Suspended
Google Workspace Account Haz Been Suspended

במידה והחשבון שלכם הושעה בGoogle Workspace, השאירו פרטים ונעזור לכם לשחרר את הנעילה ולשחזר את החשבון.

כמה עולה לפתוח תיבה עיסקית בגוגל וורקספייס?

מחיר לתיבת אימייל עיסקית בגוגל Workspace
מחיר לתיבת אימייל עיסקית בגוגל Workspace

פתיחת מייל עסקי : האם אצטרך דומיין לשם כך?

כדי לפתוח מייל עסקי אתם צריכים לרכוש דומיין לחברה שלכם. בדרך כלל כתובת מייל עסקית צריכה להכיל את שם המותג שלכם בצורה כזו או אחרת כדי לבצע את הבידול שלכם לעומת החברות האחרות ולכן מומלץ לבחור בשם קצר וברור. את הדומיין אנו נרכוש מאחת החברות אשר מציעות את השירות הזה. כיוון שישנן חברות רבות, מומלץ לברר ולרכוש בחברה איכותית ומוכרת. עלות דומיין קטנה מאוד ואנו יכולים לרכוש אותו במחיר סמלי ונוח לכל אחד. כמובן במידה ונרצה לרכוש דומיין אשר שייך לאדם אחר, אשר רכש אותו בעבר משיקולי וותק, אנו עלולים לשלם מחיר יקר יותר.

פתיחת מייל עסקי : מי יכול לעזור לי לפתוח?

במידה ואין לכם מושג כיצד להתחיל את כל התהליך של פתיחת מייל עסקי ואתם זקוקים לסיוע תמיד תוכלו למצוא בעל מקצוע שיסייע לכם. לפעמים פתיחת המייל והגדרתו בצורה נכונה דורשת ידע טכני רב אשר אין לכולם. לכן, חפשו אדם בעל ניסיון בתחום אשר יגבה מכם תשלום סמלי עבור השירות הספציפי וייתן לכם מענה לבעיה שלכם. כך שבזמן קצר ובתהליך מהיר, תוכלו ליצור כמויות של כתובות אלקטרוניות לעובדים שנמצאים בעסק שלכם.
שיהיה המון בהצלחה!

אם לא הסתדרתם, מוזמנים להשאיר פרטים לפתיחת מייל עסקי ומכובד באופן מקצועי שיחסוך לכם את כל ההתעסקות בהגדרות.

שאלות נפוצות

גוגל הודיעו לאחרונה שהם עוברים למסלול בתשלום, בעלי התיבות שפתחו ב G-Suite קיבלו התראה לתשלום, מי ש”פיספס” את ההודעה כעבור תקופה נחסם, כל תיבות האימייל שנפתחו בחשבון הספציפי עם הדומיין הזה ננעלו ולא ניתן לגשת אליהם וכך לגבי כל החשבונות הקשורים. נשמע מלחיץ, לא לדאוג, נוכל לעזור לכם לשחרר את הנעילה, השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם.
כן, המיילים יגיעו שוב, הם ייכנסו בהדרגה לתיבה העיסקית במשך כמה ימים. במידה והחשבון היה נעול תקופה ארוכה ייתכן ולא כל המיילים יגיעו.
אנו נחזיר את תיבת האימייל העיסקית לפעילות בין שעה ל-3 שעות תלוי במורכבות ובמספר המשתמשים (הערכה), לשם כך נצטרך גישה מלאה וזמינות של בעל החשבון לאישור.
העלות לשחרור החשבון היא 450 ש”ח פלוס מעמ לשעה ראשונה לאחר מכן 350 ש”ח פלוס מע”מ עבור כל שעה נוספת (תלוי במספר משתמשים), בדרך כלל הטיפול אורך בין שעה ל3 שעות תלוי במורכבות. בסיום תוכלו לחזור ולהנות מתיבת האימייל שלכם ולקבל מיילים חדשים, הסיכוי לקבל את כל המיילים שלא קיבלתם בתקופת ההשעיה תלוי במהירות התגובה שלכם, לכן כדאי לטפל בהקדם ולא לדחות.
ישנן מספר חבילות המחירים נעים בן 21 ש”ח ל62 ש”ח בחודש למשתמש, אם תרצו שנחסוך מכם את ההתעסקות בהגדרות לפתיחת תיבה, נשמח לבצע עבורכם ולפתוח תיבת אימייל עיסקית. מוזמנים להשאיר פרטים, העלות מחושבת לפי שעה.
שימו לב, תיבת מייל עסקית מחייבת דומיין, במידה ואין לכם תצטרכו לרכוש. (כדאי לבחור שם דומיין קצר, תחשבו על כך שתצטרכו להקריא לאנשים את האימייל שלכם שוב ושוב)
מאמרים אחרונים

מערכת FixDigital CRM בעברית ממשק ניהול פניות ממוקד, יעיל וידידותי שכל עובד יידע לתפעל היטב תוך זמן קצר התקנה והפעלה תוך מספר דקות. חיוני לכל עסק שרוצה לספק שירות לקוחות ברמה גבוהה ולנהל פניות ומכירות ביעילות.

בתחום קידום האתרים אין מחירון קידום אתרים קבוע ואחיד, מחיר קידום אתרים מושפע מפרמטרים שונים וכל מקדם אתרים עובד בשיטה המתאימה לו אך העיקרון הוא זהה, הפרמטרים השונים קובעים את היקף העבודה כלומר כמות השעות החודשיות שהמקדם ישקיע לצורך קידום האתר.

בניתם אתר לעסק שלכם השקעתם באיפיון ובעיצוב, אין ספק אתם מרוצים מהתוצאה, הבעיה מתחילה כשאתם מרגישים שאף אחד לא רואה את היצירה שלכם, אין תנועה, אין רכישה, תחושת פספוס ענקי מתחילה להתבשל.

אם יש לכם אתר אתם כבר יודעים שהכלי המרכזי לאיסוף לידים איכותיים באתר הוא שימוש בטפסים, לכן כדאי לבנות את הטפסים בחוכמה. טופס לידים מאפשר השארת פרטים, בקשה להצעת מחיר, רישום לניוזלטר, נוכל להעביר ישירות למערכת ה CRM

גוגל לעסק שלי Google My Business זה סוג של אינדקס שמרכז חברות ועסקים. כל עסק או חברה יכולים להוסיף את דף העסק שלהם לאינדקס בחינם, לאחר הרישום גוגל מבצעת אימות של העסק באמצעות גלויה

תחזיקו חזק עוברים לאנליטיקס 4 ! עם כל החידושים, הפיצ'רים והדוחות, מכינים את השטח לעבודה עם google analytics 4 , שווה להישאר ולקרוא עד הסוף.

קליקאפ היא פלטפורמת ניהול משימות עם ממשק נקי וחינמי, המציעה מגוון יכולות לעבודה בצוות או ביחיד, מתאימה לארגונים וצוותים, לאנשים המנהלים עסק של אדם אחד, לניהול לקוחות, ניהול משימות  וכו'.

המלצות על כלים ותוספים שמשמשים אותי בבניית אתרים של וורדפרס, קידום אורגני, אלמנטור, gloo.ooo, תוסף הצעות ועוד כמה פינוקים

משפך שיווקי טכניקה שיווקית להגדלת המכירות לייצור תהליך מכירה מהרגע הראשון בו לקוח פוטנציאלי פוגש אותנו ועד שהוא הופך להיות לקוח שמשלם.

הבנתם והחלטתם שאתם צריכים ורוצים אתר אינטרנט חדש, מושקע, מעוצב וייצוגי שיקדם את העסק שלכם במציאות הדיגיטלית בה אנו חיים ועושים כיום עסקים? בהחלט החלטה חשובה ומתבקשת. כעת אתם ניצבים למול שלל החלטות...

הדבר שכל בעלי האתרים פחדו ממנו

האם האתר שלכם מחובר?

אנליטיקס GA4

אי אפשר להתעלם, החל מ1.7.2023 זה קורה!
הפסקת הדיווח באנליטיקס יוניברסל
המשמעות: פגיעה ביכולת למדידת הטראפיק לשם שיפור
ביצועים באפיק האורגני והממומן
השאירו פרטים לחיבור האתר לגוגל GA4

האותיות הקטנות: חיבור האתר מחייב הרשאות לאנליטיקס, לטאג מנג’ר ולאתר. חיבור האתר מתבצע כשירות ללא עלות עד ה1/7/2023.
הגדרת אירועים טריגרים ודוחות כרוכים בתשלום על פי האיפיון והצורך, אנא הכינו את הדוחות הרצויים ואת הפעולות אותן הייתם מעוניינים למדוד.

חלק מהלקוחות שפונים אלי רוצים אתר מרהיב שמפיל את הלסת ונוח לעבודה, חלק רוצים יותר לקוחות וחלק רוצים לגבות יותר על המוצר או השירות שלהם.
הלקוחות שלי מבינים עניין
הם רוצים לקבל את הכל!

השאירו פרטים לשיחת איפיון בה נדבר על
הנוכחות האפקטיבית שלכם בעולם הדיגיטל!
ועל איך זה שבעצם לא הכרתם אותי ולא חיפשתם אותי ובכל זאת בחרתם להיכנס דווקא לאתר שלי להשארת הפרטים היקרים שלכם,
ספוילר קוראים לזה SEO!

להזמין אנשים שמכירים אותך, קל...
החוכמה היא להביא את אלו שלא שמעו עליך מעולם!

צריכים עזרה?
Ori Go Digital
היי מה שלומך?
כאן אורי... איך אני יכולה לעזור לך?
דילוג לתוכן