פתיחת תיבת מייל עסקית

תיבת אימייל מקצועית

אם בעבר היינו משתמשים אך ורק במייל שלנו לצרכים אישיים והיינו מקימים חשבונות באתרי אחסון המיילים השונים כמו Gmail או וואלה לצורכי עבודה, בשנים האחרונות חל מהפך גדול בתחום כתובות האימליים. דוא”ל עסקי הפך לדרך התקשורת העיקרית בעבודה, שממלאת תפקיד משמעותי בבניית יחסים עם מנהלים בכירים, לקוחות, נותני חסות, ספקים ושותפים. בעת הקמת קמפיין דוא”ל, יש לקחת בחשבון פרטים רבים, כולל העדיפות – כתובת הדוא”ל העסקי ופורמט הדוא”ל העסקי.

תיבת מייל עסקית: מהי כתובת דוא”ל לעסק?

כתובת דוא”ל עסקית היא דואר אלקטרוני אשר משמש במיוחד עבור הארגון שלנו. הוא כולל את שם החברה. אנו צריכים לזכור שכתובת המייל שלנו מהווה חלק מכרטיס הביקור שלנו של החברה הן בפני העובדים והן בפני החברות והלקוחות מולם אנו עובדים. כתובת המייל מייצגת את המותג שלנו. למעשה באמצעות כתובת זו אנו משייכים את עצמנו לחברה בה אנו עובדים. כתובת דוא”ל מתאימה יכולה לעזור לכם ליצור תדמית טובה עבור החברה. כיום, שליחת דוא”ל עסקי היא מנהג נרחב מאחר ואי אפשר לדמיין תהליך עסקי עולמי ללא דוא”ל עסקי שמאפשר לך ליצור קשר עם אנשים אחרים המתגוררים ברחבי העולם ונמצאים באזורי זמן שונים.

תיבת מייל עסקי : האם אצטרך סגנון מסוים?

כמובן העדיפות הכי טובה היא ליצור מייל אשר משדר רשמיות. אנו צריכים לזכור כי הסגנון הפורמלי מייצג את הפורמליות של החברה שהיום היא הכרחית במיוחד לעסקים בסדר גודל ממוצע ומעלה. לכן העצה הטובה ביותר היא לבנות את כתובת המייל העסקית בצורה תמציתית, מדויקת וישירה. מומלץ מאוד ליצור מייל אשר כתוב בשפה האנגלית, כך במידה ונצטרך לשלוח מיילים עסקיים לכתובות בינלאומיות, יהיה קל לתקשר בצד השני. כך אנו למעשה מתקשרים באופן גלובלי, שהאדם העומד בצד השני של העולם, יכול לפענח בצורה קלה את המייל שלנו ולהבין את הכתוב בו ולענות לנו בהתאם.

מייל עסקי : כיצד יש להתנהל בצורה נכונה בעת ניסוח מיילים?

ראשית. המייל יהיה חייב להיות מנוסח בסגנון קצר, ברור ומדויק מכיוון שאנשים מקבלים הרבה מיילים מדי יום ואין להם זמן בלתי מוגבל לקרוא את כל המיילים שלנו. ההמלצה הטובה ביותר היא לא לכתוב משפטים מורכבים ארוכים. לכן יש לוודא ששורת הנושא תהיה מובנת בקלות, במיוחד במקרה שהשפה שבה אתה משתמש אינה שפת אם שאנו שולחים לנמען. אם הדוא”ל שלך קריטי, השתמש במילה דחופה בתחילת שורת הנושא.

איך ניתן לפתוח מייל עסקי?

ראשית, אחת הדרכים להקים מייל עסקי היא החינם לגמרי. במידה ויש לך אתר שבנוי על פלטפורמת WordPress, שיטה זו קלה וזמינה כמעט לכל מי שיש לו אתר אינטרנט עסקי או חנות אינטרנטית. בעת יצירת אתר לעסקים קטנים, יהיה עליך לרכוש דומיין ולהירשם לאחסון אתרים. רוב האנשים אינם מודעים לעובדה שחברות אחסון וורדפרס רבות מציעות תכונות דוא”ל עסקיות חינם כחלק מהחבילה שאתם יכולים לרכוש.

פתיחת מייל עסקי : האם אפשר להגדיר אותו בGmail?

אם עד כה השתמשתם בג’ימייל בכתובת המייל הפרטית שלכם ואתם רגילים לממשק העבודה, אתם לגמרי יכולים לעשות את זה גם בכתובת האיימיל החדשה שלכם. גוגל, אשר אחראית על פלטפורמת המיילים Gmail, אפשרה בשנים האחרונות באמצעות תהליך קצר להעביר את כתובת המייל העסקית שלכם לשרת שלה ובכך אתם יכולים ליהנות ממשק נוח. את כל הפעולות הרגילות אותם הייתם רגילים לבצע, תוכלו לעשות גם במקרה זה – לקבל מיילים, לשלוח מייל, לתזמן מיילים עתידיים, להוסיף אנשי קשר ואף לקבוע פגישות שונות.

פתיחת מייל עסקי : האם אצטרך דומיין לשם כך?

כדי לפתוח מייל עסקי אתם צריכים לרכוש דומיין לחברה שלכם. בדרך כלל כתובת מייל עסקית צריכה להכיל את שם המותג שלכם בצורה כזו או אחרת כדי לבצע את הבידול שלכם לעומת החברות האחרות ולכן מומלץ לבחור בשם קצר וברור. את הדומיין אנו נרכוש מאחת החברות אשר מציעות את השירות הזה. כיוון שישנן חברות רבות, מומלץ לברר ולרכוש בחברה איכותית ומוכרת. עלות דומיין קטנה מאוד ואנו יכולים לרכוש אותו במחיר סמלי ונוח לכל אחד. כמובן במידה ונרצה לרכוש דומיין אשר שייך לאדם אחר, אשר רכש אותו בעבר משיקולי וותק, אנו עלולים לשלם מחיר יקר יותר.

פתיחת מייל עסקי : מי יכול לעזור לי לפתוח?

במידה ואין לכם מושג כיצד להתחיל את כל התהליך של פתיחת מייל עסקי ואתם זקוקים לסיוע תמיד תוכלו למצוא בעל מקצוע שיסייע לכם. לפעמים פתיחת המייל והגדרתו בצורה נכונה דורשת ידע טכני רב אשר אין לכולם. לכן, חפשו אדם בעל ניסיון בתחום אשר יגבה מכם תשלום סמלי עבור השירות הספציפי וייתן לכם מענה לבעיה שלכם. כך שבזמן קצר ובתהליך מהיר, תוכלו ליצור כמויות של כתובות אלקטרוניות לעובדים שנמצאים בעסק שלכם.
שיהיה המון בהצלחה!

אם לא הסתדרתם, מוזמנים להשאיר פרטים לפתיחת מייל עסקי ומכובד באופן מקצועי שיחסוך לכם את כל ההתעסקות בהגדרות.

מאמרים אחרונים
Marketing Funnel

משפך שיווקי להגדלת המכירות

משפך שיווקי טכניקה שיווקית להגדלת המכירות לייצור תהליך מכירה מהרגע הראשון בו לקוח פוטנציאלי פוגש אותנו ועד שהוא הופך להיות לקוח שמשלם.
כל מה שצריך לדעת על הקמת אתר אינטרנט

כל מה שצריך לדעת על הקמת אתר אינטרנט

הבנתם והחלטתם שאתם צריכים ורוצים אתר אינטרנט חדש, מושקע, מעוצב וייצוגי שיקדם את העסק שלכם במציאות הדיגיטלית בה אנו חיים ועושים כיום עסקים? בהחלט החלטה חשובה ומתבקשת. כעת אתם ניצבים למול שלל החלטות, אפשרויות ונתונים שבהחלט יכולים להיות מבלבלים.
IOS 14 מה זה אומר ומה צריך לעשות

IOS 14 מה זה אומר ומה צריך לעשות?

אנחנו מדברים על 2 תאגידי ענק פייסבוק ואפל שמתגוששים בינהם בנושא הפרטיות של משתמשי אפל דרך האפליקציות השונות ודפדפנים כמו ספארי, מבחינת המשתמשים אגב זה פחות מעניין. אפל מציגים את עצמם כמגיני הפרטיות של העולם המודרני ומבחינת פייסבוק וכלל העוסקים בקידום זה ממש לא כך
מכירה מושלמת

אוהבים לקנות אבל שונאים שמוכרים לנו

מכירות הן עניין של אימון ,מדובר בתרגול והתנסות ככל שנתרגל נשפר את הביצועים שלנו. שיווק נכון מביא את המתעניינים מוכנים ומבושלים למכירה קלה.
Website Hosting

מדוע יש חשיבות לאחסון ותחזוקת האתר?

קניתם בית ואתם מתגוררים בו במשך חצי שנה. קיבלתם את הבית נקי ומצוחצח, מטופח ואסתטי. אך מה יקרה במהלך החודשים הללו? סביר להניח שאם לא נדאג לטפח אותו בצורה ראויה, אנו נקבל בית מוזנח, לא נקי ושאנו לא נרצה להיות בו
שגיאות בגוגל סרצ קונסול

שגיאות אפשריות בגוגל סרצ’ קונסול

כלי חינמי שפותח ע”י חברת גוגל, ומעניק מבט על של ביצועי האתר שלנו במובנים רבים. אחד התפקידים החשובים שלו הוא לעזור לנו לאתר בעיות ותקלות שונות באתר שיכולות לפגוע בדירוג שלנו בתוצאות החיפוש בגוגל.
צרו קשר

תוכן עניינים

צרו קשר
השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם בהקדם

selector .elementor-accordion-item:first-child
{display: none;}

כיתבו לנו ונחזור אליכם בהקדם

יש לך אתר מהמם אבל רק את/ה ואמא שלך נכנסים אליו? זה כמו שהשקעת ובנית את ארמון החלומות שלך באמצע המדבר אבל בעצם אף אחד לא יודע עליו.
הגיע הזמן שכולם יכירו אותך,
כולנו מתחילים לחשוב אורגני!

רוצה דוח מקוצר ללא עלות על הSEO באתר שלך?

SEO

מבטיחים לא לזבל לכם את המייל

צריכים עזרה?
Ori Go Digital
היי מה שלומך?
כאן אורי... איך אני יכולה לעזור לך?