שאלות ותשובות

אורי טורגמן מומחית לבניית אתרים עם תשתית SEO

יש לך שאלה?

ניתן לדעת מספר נתונים כתחזית בלבד, לפני הקמת הקמפיין, כגון:
CTR, חשיפות, מספר קליקים , עלות ממוצעת לקליק ועלות תקציב כוללת. כל זאת במידה ואנו בוחרים מראש את מילות המפתח שלנו, בעזרת כלי חיפוש מילות המפתח של גוגל לדוגמא, או כלים נוספים המיועדים לכך.

גוגל ופייסבוק הינן פלטפורמות שמאפשרות לנו לשים תקציב יומי. פייסבוק בנוסף מציעה אפשרות לשים תקציב כולל, לדוגמא של 1500₪, למשך שבוע קמפיין בלבד, לדוגמא.

לבחירת הפלטפורמה הנכונה לנו לפרסום אנו תלויים בסוג הפרסום שאתם רוצים לבצע. מי שמעוניין בסוג פרסום “PUSH” ילך לפרסם בפייסבוק – שבו הלקוח מקבל מודעות לפי תחומי עניין, ללא שביצע חיפוש בנושא באותו הרגע. מי שמעוניין בסוג פרסום “PULL” ילך לפרסם בגוגל – שבו הלקוח מקבל מודעות לפי מילות מפתח שהקליד בשאילתת החיפוש באותו הרגע. ככל שנדייק במודעה כך נגיע לקהל יותר רלוונטי אלינו ונמנע מבזבוז תקציב על הקלקות מיותרות ולא רלוונטיות למוצר או השירות שלנו.

אנו בונים את האתר בוורדפרס באמצעות בילדר של אלמנטור. התשלום על הבילדר הוא שנתי. עם הקמת האתר האלמנטור אנו דואגים לחבר את האתר לאלמנטור פרו לשנה הראשונה ובהמשך תצטרכו להמשיך תשלום על מנת לקבל עדכונים ותמיכה.  

כן, נוכל להמשיך עם WIX אך חשוב להבהיר כל אתר חדש יבנה רק בוורדפרס.  

חשוב להבהיר, אתרי וורדפרס מועדפים בעיני גוגל לכן כדאי לשקול ברצינות מעבר לוורדפרס.

כן יש אפשרות נוחה להעלאת תכנים למאמרים ולמדיה, האתרים שלנו בנויים כולם על בסיס דינאמי, לכן אין צורך לגעת בעיצוב היות והעיצוב בוצע והותאם לסוגי התכנים השונים.
במידה ותרצה שאנחנו נעלה לך תכנים בהחלט אפשר, העלאת תכנים כרוכה בתשלום נוסף לפי שעה או על פי הסכם ריטיינר חודשי.
בכל מקרה חשוב לדעת שבמהלך הליווי שלנו אנו דואגים להעלות לך את התכנים למשך 3 החודשים הראשונים מרגע העלאת האתר ללא חיוב נוסף.

קידום אורגני אורך מספר חודשים, ניתן להגיע לעמודים הראשונים בטווח של חודשיים עד שנה, תלוי בנקודת הפתיחה, מאיפה מתחילים, מבחינת הוותק של הדומיין, האם התוכן מספיק רלוונטי ועוד מספר פעולות. על מנת לקצר את התהליך אנו מבצעים מחקר מקדים על מילות המפתח בהם רוצים להתקדם תוך התייחסות למתחרים ברשת, המחקר עוזר לנו להבין מה עובד ומה פחות יעיל וכך מקצרים משמעותית את התהליך.

נתחיל מזה שהתוכן הוא המלך! התוכן חייב להיות מעניין ורלוונטי, חשוב שהתוכן יהיה מקורי ולא מועתק אחרת לא תהיה לו כל תועלת לקידום האתר. 
תוכן טוב מביא לכך שהגולש ישהה באתר זמן רב יותר, כדי לחזק את המאמר חשוב שיהיה קריא עם כותרות משנה ותמונות. 

כל בעל אתר ישמח לקבל מחמאות על עיצוב מדהים ואיכותי, אך חשוב לוודא שכל האנימציות והסרטונים לא יכבידו על טעינת האתר במובייל ובדסקטופ. חייבים להבין שכשגולש בוחר להיכנס לאתר שלנו מתוך רשימת מתחרים הוא מצפה לתשובה רלוונטית לחיפוש שלו ומהר!. לכן במקרה והאתר יטען אחרי 10 שניות נניח, הגולש כנראה יוותר עלינו ויעבור למתחרה אחר ברשימת החיפוש שלו. גם אם בכל זאת בחר להיכנס לאתר ונאלץ להמתין בין הפעולות שביצע יש סיכוי גבוה מאוד לנטישה, לכן כדי שהגולש ירצה להשאר ולשוטט באתר כדי לדאוג לחווית משתמש חיובית ונעימה נוסף לעיצוב המהמם…

נשמע מתיש, נכון! אך זהו השלב החשוב ביותר באיפיון האתר, כך נוכל להכיר את העסק, את החזון, המסר, מה מבדיל אתכם מאחרים. איפיון השפה שלכם, מי המתחרים, מול מי אנחנו מתמודדים, באילו ביטויים חשוב לכם להיות מדורגים.
איפיון ותחקיר נכון הם הגורם החשוב ביותר להצלחה. שיתוף הפעולה שלכם והמחוייבות שלכם לתהליך היא הכרחית, תפנו לכם חצי שעה לרשום את הדברים. תאמינו לנו, עיקר העבודה היא עלינו!

בהחלט ניתן לחבר את טפסי הלידים למערכת שלכם באמצעות וובהוק, כך תוכלו לעקוב אחרי כל הלידים ולמנוע זליגות ועיכובים בטיפול בלידים החדשים.

אנו עובדים בעיקר עם זאפייר ואינטגרומט להפעלת האוטומציות. ומערכת הCRM העיקרית היא pipedrive אך ניתן לחבר למערכות נוספות, זו בחירה שלכם.

כן בהחלט, במידה ויש צורך אנו נקים לך מערכת CRM לניהול הלידים. קודם נבחן את היקף הפעילות ונבנה אפיון שיענה לכם עם הצרכים וכך נוכל לבחור את ה CRM  המתאים עם הכלים המתאימים.

אצלנו ב Ori Go Digital אנו דוגלים בחופש של הלקוח ונמנעים מיצירת מחויבות ותלות בגורם נוסף ולכן, ככלל אנו מחברים את כל הכלים האנליטיים על שם העסק שלך עם ה Gmail שלכם ונותנים לנו הרשאה, כך במידה ותרצו, תוכלו להתנהל בעצמכם ללא תלות מצידנו.

מאמרים אחרונים

מערכת FixDigital CRM בעברית ממשק ניהול פניות ממוקד, יעיל וידידותי שכל עובד יידע לתפעל היטב תוך זמן קצר התקנה והפעלה תוך מספר דקות. חיוני לכל עסק שרוצה לספק שירות לקוחות ברמה גבוהה ולנהל פניות ומכירות ביעילות.

בתחום קידום האתרים אין מחירון קידום אתרים קבוע ואחיד, מחיר קידום אתרים מושפע מפרמטרים שונים וכל מקדם אתרים עובד בשיטה המתאימה לו אך העיקרון הוא זהה, הפרמטרים השונים קובעים את היקף העבודה כלומר כמות השעות החודשיות שהמקדם ישקיע לצורך קידום האתר.

בניתם אתר לעסק שלכם השקעתם באיפיון ובעיצוב, אין ספק אתם מרוצים מהתוצאה, הבעיה מתחילה כשאתם מרגישים שאף אחד לא רואה את היצירה שלכם, אין תנועה, אין רכישה, תחושת פספוס ענקי מתחילה להתבשל.

אם יש לכם אתר אתם כבר יודעים שהכלי המרכזי לאיסוף לידים איכותיים באתר הוא שימוש בטפסים, לכן כדאי לבנות את הטפסים בחוכמה. טופס לידים מאפשר השארת פרטים, בקשה להצעת מחיר, רישום לניוזלטר, נוכל להעביר ישירות למערכת ה CRM

גוגל לעסק שלי Google My Business זה סוג של אינדקס שמרכז חברות ועסקים. כל עסק או חברה יכולים להוסיף את דף העסק שלהם לאינדקס בחינם, לאחר הרישום גוגל מבצעת אימות של העסק באמצעות גלויה

תחזיקו חזק עוברים לאנליטיקס 4 ! עם כל החידושים, הפיצ'רים והדוחות, מכינים את השטח לעבודה עם google analytics 4 , שווה להישאר ולקרוא עד הסוף.

קליקאפ היא פלטפורמת ניהול משימות עם ממשק נקי וחינמי, המציעה מגוון יכולות לעבודה בצוות או ביחיד, מתאימה לארגונים וצוותים, לאנשים המנהלים עסק של אדם אחד, לניהול לקוחות, ניהול משימות  וכו'.

המלצות על כלים ותוספים שמשמשים אותי בבניית אתרים של וורדפרס, קידום אורגני, אלמנטור, gloo.ooo, תוסף הצעות ועוד כמה פינוקים

משפך שיווקי טכניקה שיווקית להגדלת המכירות לייצור תהליך מכירה מהרגע הראשון בו לקוח פוטנציאלי פוגש אותנו ועד שהוא הופך להיות לקוח שמשלם.

הבנתם והחלטתם שאתם צריכים ורוצים אתר אינטרנט חדש, מושקע, מעוצב וייצוגי שיקדם את העסק שלכם במציאות הדיגיטלית בה אנו חיים ועושים כיום עסקים? בהחלט החלטה חשובה ומתבקשת. כעת אתם ניצבים למול שלל החלטות...

הדבר שכל בעלי האתרים פחדו ממנו

האם האתר שלכם מחובר?

אנליטיקס GA4

אי אפשר להתעלם, החל מ1.7.2023 זה קורה!
הפסקת הדיווח באנליטיקס יוניברסל
המשמעות: פגיעה ביכולת למדידת הטראפיק לשם שיפור
ביצועים באפיק האורגני והממומן
השאירו פרטים לחיבור האתר לגוגל GA4

האותיות הקטנות: חיבור האתר מחייב הרשאות לאנליטיקס, לטאג מנג’ר ולאתר. חיבור האתר מתבצע כשירות ללא עלות עד ה1/7/2023.
הגדרת אירועים טריגרים ודוחות כרוכים בתשלום על פי האיפיון והצורך, אנא הכינו את הדוחות הרצויים ואת הפעולות אותן הייתם מעוניינים למדוד.

חלק מהלקוחות שפונים אלי רוצים אתר מרהיב שמפיל את הלסת ונוח לעבודה, חלק רוצים יותר לקוחות וחלק רוצים לגבות יותר על המוצר או השירות שלהם.
הלקוחות שלי מבינים עניין
הם רוצים לקבל את הכל!

השאירו פרטים לשיחת איפיון בה נדבר על
הנוכחות האפקטיבית שלכם בעולם הדיגיטל!
ועל איך זה שבעצם לא הכרתם אותי ולא חיפשתם אותי ובכל זאת בחרתם להיכנס דווקא לאתר שלי להשארת הפרטים היקרים שלכם,
ספוילר קוראים לזה SEO!

להזמין אנשים שמכירים אותך, קל...
החוכמה היא להביא את אלו שלא שמעו עליך מעולם!

צריכים עזרה?
Ori Go Digital
היי מה שלומך?
כאן אורי... איך אני יכולה לעזור לך?
דילוג לתוכן