פיתוח טופס מורכב בהתאמה אישית באתרי וורדפרס

פיתוח טופס מורכב

בשנים האחרונות ישנה מודעות גוברת לשימוש בפלטפורמת וורדפרס לפיתוח האתר. היתרון המרכזי של וורדפרס הוא בגמישות. שימוש בתוספים בקוד פתוח עם אלמנטור מביא אותנו ליכולות שמאפשרות בניה בהתאמה אישית עם כל המורכבות הנדרשת. לכן מתבקש שנוכל ונרצה לשדרג את טפסי יצירת הקשר וכך נקבל לידים שייעלו את תהליכי העבודה בצורה משמעותית ויחסכו לנו זמן יקר, לשם כך ישנה אפשרות לפיתוח טופס מורכב.

טופס יצירת קשר הוא אחד המרכיבים החשובים ביותר באתר – ניתן לשדרג עם פיתוח טופס מורכב

אם יש לכם אתר אתם כבר יודעים שהכלי המרכזי לאיסוף לידים איכותיים באתר הוא שימוש בטפסים, לכן כדאי לבנות את הטפסים בחוכמה. טופס לידים ידוע גם בשם טופס יצירת קשר, מאפשר השארת פרטים, בקשה להצעת מחיר, רישום לניוזלטר ליצירת רשימת דיוור ועוד. את כל הנתונים שנקבל נוכל להעביר ישירות למערכת ה CRM עם וובהוק או כלי אוטומציה פשוטים ואפילו לגוגל שיט פשוט שמאגד את הנתונים (בהנחה ומדובר בעסק קטן).

טופס מורכב מילוי פרטים
טופס מורכב מילוי פרטים

תהליך ארגוני חשוב והכרחי לכל עסק הוא מחשוב טפסים מורכבים ככל שיהיו.

ניתן למלא את הטפסים בקלות גם בנייד וגם מהמחשב או הטאבלט כך נקבל אימייל ונעביר את הלידים למערכת הניהול שלכם. (כל מערכת שיודעת לעבוד עם וובהוק ומיפוי השדות בקליטת הליד מאפשרת עבודה נכונה ותהליך ארגוני תקין שישפר משמעותית את התהליכים הארגוניים ויצמצם שיחות מיותרות).
לדוגמא אם קיבלתם 20 לידים ובזבזתם על כל אחד כחצי שעה על איפיון, מתוכם תסגרו נניח 2 לידים, אז במצב של טופס מורכב אתם תקבלו 5 לידים ומתוכם תסגרו 2, יש כאן התייעלות משמעותית ואתם מפנים לעצמכם זמן יקר שתוכלו להשקיע בעסק – כמובן שזאת רק דוגמא ואני מאחלת לכולנו כמה שיותר לידים איכותיים שמעוניינים במוצר שלנו.

זהירות! שימוש בריבוי שדות של הטופס יכול להוביל לנטישה וצמצום משמעותי לכמות הלידים

אם המטרה שלנו לאסוף כמה שיותר לידים רצוי לבנות את הטופס במינימום שדות הכרחיים וכך להגדיל משמעותית את כמות הפניות.

לעומת זאת! אם רציתם לידים איכותיים אז הוסיפו שדות לטופס וכך תסננו בקלות את הלידים

לעומת זאת אם נרצה לקבל לידים איכותיים ומדוייקים שלא יבזבזו לנו את הזמן ויהיו רלוונטים ומדוייקים לשירות שלנו. לידים מבושלים למכירה, כדאי לבנות את הטפסים באופן שיסנן וידייק את הלידים וכך נקבל אמנם פחות לידים אך הלידים שיגיעו יהיו איכותיים יותר. כל טופס מורכב מצריך תהליך של איפיון מעמיק שסורק את כל השלבים ואת רצף השאלות והתשובות.

מתי יש צורך להקשות ולסנן עם בניית טופס מורכב?

כשיש צורך בשדרוג תהליכים באתר ויצירת אינטרקציה חיובית עם הגולש ישנם מספר אפשרויות שניתן לשלב בבניית טפסים דיגיטליים וכך ליצור את הטופס בהתאמה מדוייקת. ככל שהעסק גדול יותר והמוצר יקר יותר, כך יש צורך ליצור טפסים מורכבים יותר ודורשים איפיון פיצ’רים מורכבים ומיוחדים. לכל האתרים בתחום הפיננסים, אתרים לרואי חשבון, אתרים בתחום הביטוחים, אתרים בתחום הנדל”ן יעדיפו לקבל לידים מאוד איכותיים וכך להימנע משיחות מיותרות שגוזלות זמן יקר ותסכול לשני הצדדים.

 

טופס מורכב מתאים לסקרים בשילוב תנאים דינאמיים
טופס מורכב מתאים לסקרים בשילוב תנאים דינאמיים

איזה סוג מידע נקבל ומה אפשר לעשות עם טפסים מורכבים?

  • שימוש בשדות קלאסיים כמו שם, טלפון נייד, אימייל ושדה הודעה – קיים בכל טופס
  • יצירת שאלונים וסקרים מורכבים
  • מחשבונים – הזנת מספרים ושליפת תוצאות
  • טופס רב שלבי – למילוי נוח למשתמש
  • טפסים המשלבים תנאים דינאמיים ברמת השאלה
  • טפסי הרשמה לאתר
  • שדות רפיטר (שמאפשרות לממלא הטופס להוסיף נתונים לפי הצורך)
  • חתימה דיגיטלית
  • דף תודה משודרג שמציג את התשובות שמולאו בטופס
טופס מורכב עם שדות רפיטרים
טופס מורכב עם שדות רפיטרים

מה צריך לדעת לפני שבוחרים תוסף ליצירת טופס מורכב?

ישנם פלאגינים רבים ליצירת הטפסים המורכבים אך מעבר לפתרון של המורכבות חשוב לנו שהטופס יעוצב באופן מרשים בשפת המותג ושתהיה גמישות הן בפיתוח והן בשלב עיצוב הטופס. חשוב שיהיה נוח להעביר את הפרטים למערכות השונות עימם העסק עובד. הגנה מפני ספאם, רספונסיביות למסכים שונים, חיבור דף תודה חכם לצורך מדידת ביצועים, שימוש בתנאים לוגים, ללא הגבלה במספר טפסים, ללא הגבלה במספר השדות של טופס דיגיטלי, חיבור לאינטגרציות של שירותי שיווק ומערכות CRM. שליחת מיילים אוטומטיים.

המומחיות שלנו באורי גו דיגיטל היא בניית טופס מורכב שיכול לשרת אותנו כטופס שאלון לפי איפיון מדוייק כולל שילוב של תנאים דינאמיים כך שעם כל תשובה נוביל את המשתמש לרצף שאלות נוסף המתבסס בכל פעם על התשובה הקודמת. באמצעות התשובות שנקבל בטופס נוכל לקבל את המידע הרלוונטי וכך באמצעות התשובות נחזור אל הליד עם אפשרויות מתאימות שיקדמו את המכירה.

התוספים הטובים ביותר לבניית טפסים באתר וורדפרס מבחינתנו ומיועדים לבניית אתרים מורכבים:

כמובן שישנם תוספים נוספים לבניית טפסים אך התוספים לעיל נותנים לנו את כל המענה ליצירת טופס חכם בהתאמה אישית לאיסוף לידים איכותיים. לרוב אנו משלבים בניית טופס באלמנטור עם תוסף שמשדרג את היכולות ומביא תוצאות איכותיות וכך מקפיץ את אחוזי הסגירה.

כמה עולה פיתוח טופס מורכב?

המחיר לפיתוח שונה לכל סוגי הטפסים. כדי לקבל הערכה נהיה חייבים לבצע איפיון מקדים, על פי האיפיון נוכל לדעת איזה תוסף נצטרך לצורך פיתוח לכל טופס. אילו דרישות תצטרכו עבור העסק, לאיזה מערכת תרצו להתממשק וכמובן את רמת המורכבות. הטפסים שאנו מייצרים אינם נחשבים “מוצר מדף” כל טופס הוא ייחודי לצורך הנדרש.

דוגמא לטופס מורכב באתר וורדפרס עם אלמנטור וגלו

השאירו פרטים ונתאם שיחה לאיפיון, נבין את הצורך ונתקדם משם. זאת הזדמנות מעולה לבדוק הטופס המורכב שלנו.

רוצים לנסות לבנות את הטופס לבד?

תוכלו להוריד את התוספים ולצפות בסרטוני הדרכה הקישורים מופיעים למעלה  (תוספים בתשלום – אלו קישורי אפילייאט בחלקם תקבלו הנחה מהקישור שלי, אז שווה לפרגן). שימו לב, אלו לא תוספים פשוטים ולעיתים רבות מצריכים ידע בוורדפרס וקוד. התוספים האלו מיועדים לבניית אתרים מורכבים, במידה והסתבכתם מוזמנים להשאיר פרטים וניקח את זה מכאן.

מאמרים אחרונים

מערכת FixDigital CRM בעברית ממשק ניהול פניות ממוקד, יעיל וידידותי שכל עובד יידע לתפעל היטב תוך זמן קצר התקנה והפעלה תוך מספר דקות. חיוני לכל עסק שרוצה לספק שירות לקוחות ברמה גבוהה ולנהל פניות ומכירות ביעילות.

בתחום קידום האתרים אין מחירון קידום אתרים קבוע ואחיד, מחיר קידום אתרים מושפע מפרמטרים שונים וכל מקדם אתרים עובד בשיטה המתאימה לו אך העיקרון הוא זהה, הפרמטרים השונים קובעים את היקף העבודה כלומר כמות השעות החודשיות שהמקדם ישקיע לצורך קידום האתר.

בניתם אתר לעסק שלכם השקעתם באיפיון ובעיצוב, אין ספק אתם מרוצים מהתוצאה, הבעיה מתחילה כשאתם מרגישים שאף אחד לא רואה את היצירה שלכם, אין תנועה, אין רכישה, תחושת פספוס ענקי מתחילה להתבשל.

גוגל לעסק שלי Google My Business זה סוג של אינדקס שמרכז חברות ועסקים. כל עסק או חברה יכולים להוסיף את דף העסק שלהם לאינדקס בחינם, לאחר הרישום גוגל מבצעת אימות של העסק באמצעות גלויה

תחזיקו חזק עוברים לאנליטיקס 4 ! עם כל החידושים, הפיצ'רים והדוחות, מכינים את השטח לעבודה עם google analytics 4 , שווה להישאר ולקרוא עד הסוף.

קליקאפ היא פלטפורמת ניהול משימות עם ממשק נקי וחינמי, המציעה מגוון יכולות לעבודה בצוות או ביחיד, מתאימה לארגונים וצוותים, לאנשים המנהלים עסק של אדם אחד, לניהול לקוחות, ניהול משימות  וכו'.

המלצות על כלים ותוספים שמשמשים אותי בבניית אתרים של וורדפרס, קידום אורגני, אלמנטור, gloo.ooo, תוסף הצעות ועוד כמה פינוקים

משפך שיווקי טכניקה שיווקית להגדלת המכירות לייצור תהליך מכירה מהרגע הראשון בו לקוח פוטנציאלי פוגש אותנו ועד שהוא הופך להיות לקוח שמשלם.

הבנתם והחלטתם שאתם צריכים ורוצים אתר אינטרנט חדש, מושקע, מעוצב וייצוגי שיקדם את העסק שלכם במציאות הדיגיטלית בה אנו חיים ועושים כיום עסקים? בהחלט החלטה חשובה ומתבקשת. כעת אתם ניצבים למול שלל החלטות...

אנחנו מדברים על 2 תאגידי ענק פייסבוק ואפל שמתגוששים בינהם בנושא הפרטיות של משתמשי אפל דרך האפליקציות השונות ודפדפנים כמו ספארי, מבחינת המשתמשים אגב זה פחות מעניין. אפל מציגים את עצמם כמגיני הפרטיות של העולם המודרני ומבחינת פייסבוק וכלל העוסקים...

הדבר שכל בעלי האתרים פחדו ממנו

האם האתר שלכם מחובר?

אנליטיקס GA4

אי אפשר להתעלם, החל מ1.7.2023 זה קורה!
הפסקת הדיווח באנליטיקס יוניברסל
המשמעות: פגיעה ביכולת למדידת הטראפיק לשם שיפור
ביצועים באפיק האורגני והממומן
השאירו פרטים לחיבור האתר לגוגל GA4

האותיות הקטנות: חיבור האתר מחייב הרשאות לאנליטיקס, לטאג מנג’ר ולאתר. חיבור האתר מתבצע כשירות ללא עלות עד ה1/7/2023.
הגדרת אירועים טריגרים ודוחות כרוכים בתשלום על פי האיפיון והצורך, אנא הכינו את הדוחות הרצויים ואת הפעולות אותן הייתם מעוניינים למדוד.

חלק מהלקוחות שפונים אלי רוצים אתר מרהיב שמפיל את הלסת ונוח לעבודה, חלק רוצים יותר לקוחות וחלק רוצים לגבות יותר על המוצר או השירות שלהם.
הלקוחות שלי מבינים עניין
הם רוצים לקבל את הכל!

השאירו פרטים לשיחת איפיון בה נדבר על
הנוכחות האפקטיבית שלכם בעולם הדיגיטל!
ועל איך זה שבעצם לא הכרתם אותי ולא חיפשתם אותי ובכל זאת בחרתם להיכנס דווקא לאתר שלי להשארת הפרטים היקרים שלכם,
ספוילר קוראים לזה SEO!

להזמין אנשים שמכירים אותך, קל...
החוכמה היא להביא את אלו שלא שמעו עליך מעולם!

צריכים עזרה?
Ori Go Digital
היי מה שלומך?
כאן אורי... איך אני יכולה לעזור לך?
דילוג לתוכן