FixDigital CRM מדידת קמפיינים וניהול תהליך המכירה

מערכת Fixdigital Crm בעברית

מערכת FixDigital CRM בעברית ממשק ניהול פניות ממוקד, יעיל וידידותי שכל עובד יידע לתפעל היטב תוך זמן קצר התקנה והפעלה תוך בין  5-20 דקות. פתרון תוכנה המאפשר לנהל את האינטראקציות והיחסים עם הלקוחות שלהם בצורה יעילה. חיוני לכל עסק שרוצה לספק שירות לקוחות ברמה גבוהה ולנהל פניות ומכירות ביעילות. FixDigital CRM לניהול תהליכי השיווק של העסק ניהול לידים ולקוחות כולל אפליקציה לנייד, תזכורות אוטומטיות, תיאום פגישות, שליחת הודעות SMS, הוספת לקוח לאנשי קשר ושיחה מהירה בוואטצאפ.

אחד היתרונות המרכזיים של המערכת CRM הוא היכולת שלה לבצע אוטומציה של תהליכים שונים. בעזרת אוטומציה, אתם יכולים לייעל את הפעילות העסקית ולהפחית את כמות הזמן והמאמץ הנדרשים לניהול פניות ומכירות. אוטומציה יכולה לכלול משימות כגון יצירת לידים, ניקוד לידים, שיווק בדוא”ל ומשימות המשך. על ידי אוטומציה של תהליכים אלה, תוכלו לחסוך זמן ומשאבים תוך הבטחה שכל הלידים והפניות יטופלו במהירות וביעילות.

היבט קריטי נוסף של מערכת CRM הוא היכולת שלה לספק נתונים וניתוחים בזמן אמת. על ידי מעקב אחר אינטראקציות ונתונים של לקוחות, תוכלו לקבל תובנות לגבי התנהגות, העדפות וצרכים של לקוחות מדידת קמפיינים וניהול תהליך המכירה ריכוז הפניות מכל דרכי ההגעה, כך נוכל לדעת איזה קמפיין הביא לי רוב התוצאות. לאחר מכן תוכלו להשתמש בנתונים הללו כדי להתאים אישית אינטראקציות, לשפר את שירות הלקוחות ולפתח אסטרטגיות שיווק טובות יותר.

הכירו את מערכת FixDigital מערכת מושלמת לריכוז כל אפיקי ההגעה למדידה ושיפור הביצועים

קבלו הצצה למערכת צפו בסירטון ובמקביל לחיצה על הכפתור ונתקדם

מעוניינים בהדרכה אישית על המערכת עם נציג החברה? השאירו פרטים ויחזרו אליכם לתיאום

FixDigital היא השילוב המנצח לקליטת הפניות מכל ערוצי הדיגיטל וסגירת תהליכי מכירה. הטכנולוגיה המהפכנית הזו מאפשרת למדוד את כמות השיחות הנכנסות ומתעדת את מקור הגעתן, כך שתוכלו לדעת מהיכן מגיעים אליכם לידים – מאתר האינטרנט, מהרשת החברתית, מדף הנחיתה, מחייגן גוגל ועוד. כל פניה שמגיעה אם זה תגובה בפוסט בפייסבוק, במסנג’ר, באינסטגרם וכו’ תיכנס למערכת ותהפוך אוטומטית לליד.ריכוז כל השיחות במסך אחד עוזר להסיק מסקנות ולבצע אופטימיזציה יעילה לקמפיין וכך לנתב את התקציב באופן חכם ובזמן קצר.

כל שיחה שתקבלו דרך מערכת FixDigital, בין שהיא נענתה או לא, תתעדכן בממשק באופן אוטומטי לצורכי מעקב כליד במערכת, כך שתוכלו לבחון אילו קמפיינים רלוונטיים ואפקטיביים יותר מאחרים, כך שתוכלו לייעל את תהליכי השיווק, להפיק יותר מכל מאמץ והשקעה בשיווק העסק ולהגדיל את ה- ROI שלכם.

דאשבורדים לצפייה בריכוז נתונים

Fixdigital Crm מערכת לניהול העסק בעברית
Fixdigital Crm מערכת לניהול העסק בעברית

באמצעות מערכת FixDigital תוכלו להפיק בקלות, בנוחות ובמהירות דוחות שירכזו עבורכם מידע מכל נכס דיגיטלי וערוץ שיווקי. את הנתונים תוכלו לראות מתעדכנים בזמן אמת, או לתחום את הדוחות לתאריכים ספציפיים שתרצו לראות, כך שתקבלו את כל המידע שנחוץ לכם באופן מפורט בהיר ומדויק, וכן לייצא באופן מסודר ומעוצב כדי להפיק לקחים, לקבל תובנות ולבצע אופטימיזציה לשיפור ביצועים.

עוד על הדוחות שתוכלו להפיק באמצעות מערכת FixDigital

 • ריכוז מידע על מחזורי מכירות מכל ערוץ שיווקי, מעקב אחר פעילות וסטטוס טיפול ושמירת כל היסטוריית הלידים.
 • מעקב אחר פעילות העובדים באופן אינדיבידואלי על ידי הפקת דוחות אישיים לשיפור ביצועים ואיתור אתגרים לניהול ותפעול אפקטיבי וממוקד.
 • ניהול משתמשים אפקטיבי, המעניק הרשאות וגישה לנתונים בהתאם לצורכי כל עובד או מנהל בארגון.

מעניין אותך?
לחיצה על הכפתור ונתקדם

יתרונות נוספים שתפיקו מהדוחות והדאשבורדים של מערכת פיקס דיגיטל:

 • צפייה בנתונים פרסומיים בהתאם לצרכים שלכם באמצעות תצוגה ברורה.
 • השוואה בין אפיקי פעילות שונים בזירה השיווקית.
 • מעקב אחר היקפי מכירות בזמן אמת.
 • עריכת דוחות לפי חתך גילאים, מצב פנייה, מקור הגעה ועוד.
 • שליטה מלאה בעיצוב ותכנון לשימוש אינטואיטיבי.
 • חיסכון משמעותי בזמן העבודה וניתוח הנתונים.
 • מיצוי מלא של כל ליד באמצעות מעקב ומענה מיטבי.
 • זיהוי מהיר של בעיות, תקלות ואתגרים בתהליכי שיווק ומכירה.
מערכת Crm חיוני לכל עסק פיקס דיגיטל
מערכת Crm חיוני לכל עסק פיקס דיגיטל

FixDigital CRM ניהול לידים חכם ויעיל לטובת מערך השיווק והמכירות

מערכת פיקס דיגיטל מאפשרת לכם לחסוך בעלויות האינטראקציה עם הלידים שמגיעים לעסק שלכם – הקרים והחמים כאחד. גיוס לקוחות מעולם לא היה יעיל וחסכוני יותר הודות לתהליך ניהול לידים חכם ומבוקר.

מערכת FixDigital CRM מאפשרת לכם למעשה לשלוט ולעקוב אחר כל ליד- לדעת מהיכן הוא מגיע, מה סטטוס הטיפול בו, מה אמצעי ההתקשרות עימו ועוד, כך שתוכלו להתאים עבור כל ליד את אופן הטיפול האופטימלי, להגדיר את סטטוס הטיפול בו ולעקוב ולבקר אחר האינטראקציה עימו.

בסופו של דבר, מערכת FixDigital מפשטת את כל תהליך גיוס וניהול הלידים באמצעות יצירת אוטומציות, ניהול תהליכי פולו אפ מהירים, פשוטים ויעילים, תזמון פעולות ועוד.

אוטומציות ב FixDigital CRM

מערכת פיקס דיגיטל מעניקה לכם חיבור ישיר ב- API לגוגל, לרשתות החברתיות ולאפיקי שיווק דיגיטליים נוספים, כך שבאפשרותכם למשוך נתוני חשיפה, הקלקה, המרה ואינטראקציות שונות. באמצעות התממשקות עם אתרים ומערכות שונות, כמו Script, Pixel, API, פלאג אין ייעודי לוורדפרס ועוד, אתם מנקזים את כל הפניות והלידים שלכם לתוך מערכת אחת.

תכונות האוטומציה של פיקס דיגיטל מאפשרים לכם להפוך כל מייל לליד, לשלוח SMS, מיילים או וואטסאפ אוטומטיים, לקבל התראות על כל הודעה שמתקבלת מהערוצים הללו, לשלוח פניות למערכות חיצוניות, למשוך נתונים מרשימות מערכת ספציפיות, להתחבר באופן ישיר למרכזיות טלפוניות, לנתב שיחות מקמפיינים שונים לנציגי מכירות ספציפיים ועוד.

ניהול קמפיינים בעזרת תכונות האוטומציה של FixDigital CRM מבטיח לכם לקבל מידע מרבי בנוחות ובקלות לצורך השוואה ובחינת אפקטיביות הקמפיינים השונים. המערכת מאפשרת ביצוע פילוח לפי מילות מפתח וקהלי יעד ומעקב אחר הפניות השונות. הממשק כולל גם פיצ’רים ייחודיים למעקב, חיבור וסנכרון יומנים של גוגל ואאוטלוק 365, חיבור המערכת לנכסים דיגיטליים ולאפיקי התקשרות שונים.

למעשה, מערכת פיקס דיגיטל מנקזת את כל פעילות גיוס הלידים והמכירות לתוך מקום אחד, וכן מאפשרת הגדרת פעולות בהתאמה אישית לכל צורך או פנייה. זה אוטומטי, חסכוני ויעיל, וזה עובד פשוט נפלא.

תזכורות אוטומטיות

התזכורות האוטומטיות של מערכת FixDigital מבטיחות לכם שלא תפספסו שום ליד ושתוכלו לבצע מערך פולו אפ מהודק ועקבי. התראות המערכת יסייעו לכם לנהל ביעילות את תהליך המעקב וההמשכיות של הטיפול בלקוחות כדי שתגדילו את היקף המכירות מבלי להיות מוטרדים, גם כאשר הלקוח לוקח את הזמן בקבלת ההחלטה לפני רכישת המוצר או השירות שאתם מציעים לו.

בשורה התחתונה, האוטומציות של מערכת FixDigital מבטיחות לכם השלמת תהליך המכירה כהלכה מבלי להשאיר שום קצוות פתוחים.

 דפי נחיתה מבוססי Drag&Drop עם תבניות מוכנות ללא צורך במתכנת

עם מערכת פיקס דיגיטל תוכלו לעצב ולתכנת דפי נחיתה בקלות ובמהירות ולשלב מגוון פיצ’רים להטמעת סרטונים, גלריות, סליידרים, מספרי טלפון וירטואליים ועוד. את הדפים שתעצבו תוכלו לחבר אוטומטית למייל הלקוח, ללוחות ריכוז נתונים וכן ל- CRM מובנה. במידה ויש לכם אתר בוורדפרס ניתן להקים את דף הנחיתה ישירות באתר בעיצוב ייחודי בהתאמה אישית לצרכי העסק.

 כרטיס ביקור דיגיטלי

בעזרת מערכת הCRM של FixDigital תוכלו לשלוח אוטומטית את כרטיס הביקור הדיגיטלי שלכם ללקוח מיד עם פנייתו הראשונה לעסק. כרטיס הביקור הדיגיטלי מהווה נכס דיגיטלי שמרכז את כל דרכי ההתקשרות, כך שהלקוח יבחר איך ליצור איתכם קשר בדרך שנוחה לו – בוואטסאפ, באימייל, דרך הרשת החברתית, דרך ניווט בווייז ועוד.

עוד בכרטיס הביקור הדיגיטלי: כפתור שמירה אוטומטית באנשי הקשר, טופס השארת פרטים ליצירת קשר, סרטון וידאו, גלריה ועוד.

פיקס דיגיטל מערכת Crm לניהול לידים
פיקס דיגיטל מערכת Crm לניהול לידים

מאפיינים ופונקציות נוספות שמציעה מערכת CRM של FixDigital לשיפור המכירות של העסק

 • ממשק לקליטת שיחות נכנסות למערכת, פניות, פגישות ועסקאות בזמן אמת
 • התממשקות לנכסים דיגיטליים, בכללותם אתרי אינטרנט, דפי נחיתה ודפים עסקיים ברשתות החברתיות
 • קליטה וניהול לידים ממגוון מקורות פרסום ושיווק, ניתוח יעילותם ויישום אוטומציות
 • הגדרת מיילים מובנים ושליחה אוטומטית
 • ממשק לצפייה אונליין בקמפיינים
 • ממשק התראות למניעת חריגות תקציביות
 • ניהול פניות ולידים, לקוחות, אנשי קשר, משימות ותזכורות
 • הקלטת שיחות ושליחת הודעות אוטומטיות בתגובה לשיחות שלא נענו
 • סליקת כרטיסי אשראי
 • ממשק לניתוח תנועות הגולשים באתר האינטרנט

מעניין אותך?
לחיצה על הכפתור ונתקדם

תהליך הטמעת מערכת פיקס דיגיטל בארגון בוורדפרס

 • מטמיעים את המערכת ומתחברים לתשתית. מחברים את כל הנכסים הדיגיטליים, גוגל, אפיקי השיווק השונים של הארגון, מתקינים תוסף לוורדפרס, מבצעים בדיקה של טופס ומזל טוב! אתם מתחילים לקבל לידים למערכת, תתחדשו. ההתראות האוטומטיות יתחילו לעבוד מיד.
 • לומדים לעבוד עם מערכת פיקס דיגיטל ומתחילים ליהנות משפע היתרונות שהיא מציעה.

סיור – ככה זה נראה מבפנים מערכת הCRM של פיקס דיגיטל

 • מסך ניהול לידים – כלי העבודה הראשי אליו מתנקזים כל הלידים שהגיעו משיחות דרך מספרי טלפון וירטואליים או רגילים, טפסי יצירת קשר, חייגן גוגל, קמפיינים ממומנים ועוד. הלידים מוצגים ברשימה מסודרת לצד פרטי ההתקשרות. לצד מסך ניהול הלידים מופיע התפריט, שבו ניתן לעדכן את הסטטוס של כל ליד. ניתן לאפיין כל ליד במגוון דרכים ולעדכן את הסטטוס והמאפיינים בכל עת.
 • מסך ניהול פניות – לכל ליד יש כרטיס לקוח שמאפשר לנהל אותו. הוא מציג מגוון פרטים כמו סטטוס הפנייה, באיזה מוצר הליד מתעניין, מחיר הפנייה ועוד. כמו כן, ניתן לראות האם הפנייה נענתה או לא, וכן לשמוע את הקלטת השיחה. את סטטוס הלקוח ניתן לעדכן בכל עת, ולשנותו. יש 4 סטטוסים לבחירה: בטיפול, לא רלוונטי, פגישה, עסקה.
 • דשבורד ראשי ומערכת נתונים – בעלי תפקידים שונים יכולים ליצור לעצמם דשבורדים בהתאם לצרכים שלכם. לדשבורד הראשי ינוקזו כל נתוני הקמפיינים, כולל מצב הלידים, הרווחים וההוצאות ועוד. את הדשבורדים ניתן לערוך בכל עת לפי הצורך, וכן לקבל נתונים באמצעות אינפוגרפיקה חכמה ופשוטה המאפשרת ראייה מערכתית של כל מערך השיווק  והמכירות העסקי.
 • מחלקה דיגיטלית לניהול קמפיינים – במחלקה הדיגיטלית של פיקס דיגיטל ממתינות לכם פונקציות שימושיות לניהול קמפיינים ושיווק יעיל. שם תמצאו את הממשק לבניית דפי נחיתה, חיבורים לכל הנכסים הדיגיטליים של הארגון, ממשק לקליטת הפניות וטלפונים, מערכת דוחות ועוד. הממשקים השונים אינטואיטיביים וקלים לניווט, ולצידם ממתינים לכם במערכת ממשק לניהול אוטומציות שיווקיות, יצירת משפכים שיווקיים וניהול סדר היום של מערכי השיווק והפרסום.
 • ממשק דפי נחיתה וכרטיסי ביקור דיגיטליים – כפי שציינו לעיל, באפשרותכם לעצב ולתכנת דפי נחיתה ולחבר אותם לאוטומציות שנחוצות לכם באמצעות מערכת פיקס דיגיטל. הממשק הנו אינטואיטיבי ולא מצריך ידע או ניסיון קודמים בעיצוב ותכנות. ללא עזרת מתכנת, גם אתם תוכלו לעצב ולבנות דף נחיתה בקלות, ממש תוך מספר דקות. כךל שעליכם לעשות הוא לגרור אלמנטים למיקומם על גבי תבניות מוכנות, לבחור צבעים ופונטים. כן, זה עד כדי כך פשוט.

CRM פרימיום מבית פיקס דיגיטל

באפשרותכם לרכוש את גירסת הפרו של FixDigital וליהנות ממגוון יתרונות נוספים:

 • סנכרון יומנים
 • דפי נחיתה מבוססי אלמנטור
 • צ’ט בוט חכם לאתר ששולח את הפניות ישירות ל- CRM
 • ממשק הזמנות וחתימה דיגיטלי
 • התחברות למרכזיה טלפונית
 • מנהל לידים חכם – עד 500 פניות לחודש
 • בניית דפי נחיתה מבוססי אלמנטור + מבוססי Drag&Drop – עד 2,000 כניסות בחודש
 • התחברות למרכזיה טלפונית, כולל הקפצת מסך וחייגן אוטומטי
 • מספר תהליכי עבודה
 • חיבור חשבון GMAIL (יומן ודואר אלקטרוני)
 • חיבור חשבון אאוטלוק 365 (יומן ודואר אלקטרוני)
 • תבניות מייל מוכנות מראש
 • חתימה דיגיטלית ייחודית לכל משתמש עבור הודעות דואר אלקטרוני
 • שיוך דואר אלקטרוני נכנס לכרטיס לקוח
 • חלוקת לידים אוטומטית בין משתמשים
 • חלוקת לידים מרובה
 • יצירת הזמנות ושיוך מוצרים
 • ייבוא נתונים ודאטה מאקסל
 • התראות אוטומטיות ב- SMS לקראת פגישה
 • ממשק הצעות מחיר והזמנות עבודה כולל שליחת מסמכים וחתימה דיגיטלית בוואטסאפ ובמייל

אז איך מתחילים לעבוד עם FixDigital ?

פשוט פשוט פשוט, כדי להתחיל לעבוד עם המערכת תצטרכו לפנות לעצמכם חלון של 5-20 דקות ! כן, זה בדיוק מה שנדרש, קלי קלות וללא עלות, ליחצו על הקישור להקמת משתמש במערכת הCRM של FixDigital והחלו כבר עכשיו בהקמת המערכת המקצועית של FixDigital CRM.

המערכת כל כך נוחה וידידותית תוכלו להתמצא בה ללא כל בעיה, הסתבכתם עם משהו? השאירו פרטים ואשמח לתאם לכם הדרכה אישית להתקנה.

מה הלאה, איך מתקדמים לשלב הבא עם FixDigital ?

אחרי שתכירו ותתנסו במערכת כדאי לשקול אופציה מתקדמת ולהכיר את המערכת PRO CRM חבילה משתלמת שמציעה אופציות נוספות לעסקים גדולים שרוצים להנות מאוטומציות מתקדמות. העלות קצת יותר גבוהה אך יש עלות הקמה חד פעמית שכרוכה במעבר, תוכלו לקבל הצעת מחיר להקמה לאחר איפיון, במידה ומעניין אתכם תוכלו להשאיר פרטים בטופס או ישירות במערכת של פיקס דיגיטל

 

פיוצ'ר - קורס אוטומציה עסקית

קורס למומחי אוטומציה של נופר ישראל - 15 מפגשים ואתם מומחים באוטומציה עסקית.
מאמרים אחרונים

בתחום קידום האתרים אין מחירון קידום אתרים קבוע ואחיד, מחיר קידום אתרים מושפע מפרמטרים שונים וכל מקדם אתרים עובד בשיטה המתאימה לו אך העיקרון הוא זהה, הפרמטרים השונים קובעים את היקף העבודה כלומר כמות השעות החודשיות שהמקדם ישקיע לצורך קידום האתר.

בניתם אתר לעסק שלכם השקעתם באיפיון ובעיצוב, אין ספק אתם מרוצים מהתוצאה, הבעיה מתחילה כשאתם מרגישים שאף אחד לא רואה את היצירה שלכם, אין תנועה, אין רכישה, תחושת פספוס ענקי מתחילה להתבשל.

אם יש לכם אתר אתם כבר יודעים שהכלי המרכזי לאיסוף לידים איכותיים באתר הוא שימוש בטפסים, לכן כדאי לבנות את הטפסים בחוכמה. טופס לידים מאפשר השארת פרטים, בקשה להצעת מחיר, רישום לניוזלטר, נוכל להעביר ישירות למערכת ה CRM

גוגל לעסק שלי Google My Business זה סוג של אינדקס שמרכז חברות ועסקים. כל עסק או חברה יכולים להוסיף את דף העסק שלהם לאינדקס בחינם, לאחר הרישום גוגל מבצעת אימות של העסק באמצעות גלויה

תחזיקו חזק עוברים לאנליטיקס 4 ! עם כל החידושים, הפיצ'רים והדוחות, מכינים את השטח לעבודה עם google analytics 4 , שווה להישאר ולקרוא עד הסוף.

קליקאפ היא פלטפורמת ניהול משימות עם ממשק נקי וחינמי, המציעה מגוון יכולות לעבודה בצוות או ביחיד, מתאימה לארגונים וצוותים, לאנשים המנהלים עסק של אדם אחד, לניהול לקוחות, ניהול משימות  וכו'.

המלצות על כלים ותוספים שמשמשים אותי בבניית אתרים של וורדפרס, קידום אורגני, אלמנטור, gloo.ooo, תוסף הצעות ועוד כמה פינוקים

משפך שיווקי טכניקה שיווקית להגדלת המכירות לייצור תהליך מכירה מהרגע הראשון בו לקוח פוטנציאלי פוגש אותנו ועד שהוא הופך להיות לקוח שמשלם.

הבנתם והחלטתם שאתם צריכים ורוצים אתר אינטרנט חדש, מושקע, מעוצב וייצוגי שיקדם את העסק שלכם במציאות הדיגיטלית בה אנו חיים ועושים כיום עסקים? בהחלט החלטה חשובה ומתבקשת. כעת אתם ניצבים למול שלל החלטות...

אנחנו מדברים על 2 תאגידי ענק פייסבוק ואפל שמתגוששים בינהם בנושא הפרטיות של משתמשי אפל דרך האפליקציות השונות ודפדפנים כמו ספארי, מבחינת המשתמשים אגב זה פחות מעניין. אפל מציגים את עצמם כמגיני הפרטיות של העולם המודרני ומבחינת פייסבוק וכלל העוסקים...

הדבר שכל בעלי האתרים פחדו ממנו

האם האתר שלכם מחובר?

אנליטיקס GA4

אי אפשר להתעלם, החל מ1.7.2023 זה קורה!
הפסקת הדיווח באנליטיקס יוניברסל
המשמעות: פגיעה ביכולת למדידת הטראפיק לשם שיפור
ביצועים באפיק האורגני והממומן
השאירו פרטים לחיבור האתר לגוגל GA4

האותיות הקטנות: חיבור האתר מחייב הרשאות לאנליטיקס, לטאג מנג’ר ולאתר. חיבור האתר מתבצע כשירות ללא עלות עד ה1/7/2023.
הגדרת אירועים טריגרים ודוחות כרוכים בתשלום על פי האיפיון והצורך, אנא הכינו את הדוחות הרצויים ואת הפעולות אותן הייתם מעוניינים למדוד.

חלק מהלקוחות שפונים אלי רוצים אתר מרהיב שמפיל את הלסת ונוח לעבודה, חלק רוצים יותר לקוחות וחלק רוצים לגבות יותר על המוצר או השירות שלהם.
הלקוחות שלי מבינים עניין
הם רוצים לקבל את הכל!

השאירו פרטים לשיחת איפיון בה נדבר על
הנוכחות האפקטיבית שלכם בעולם הדיגיטל!
ועל איך זה שבעצם לא הכרתם אותי ולא חיפשתם אותי ובכל זאת בחרתם להיכנס דווקא לאתר שלי להשארת הפרטים היקרים שלכם,
ספוילר קוראים לזה SEO!

להזמין אנשים שמכירים אותך, קל...
החוכמה היא להביא את אלו שלא שמעו עליך מעולם!

צריכים עזרה?
Ori Go Digital
היי מה שלומך?
כאן אורי... איך אני יכולה לעזור לך?
דילוג לתוכן